Читайте нас в соціальних мережах

Апеляція залишила без змін вирок Василю Гнатюку, якого засуджено до 15 років позбавлення волі за вбивство випускниці (ексклюзив)
Сьогодні, 5 серпня, Хмельницький апеляційний суд підтвердив вирок - 15 років позбавлення волі для жителя Кременеччини - Василя Гнатюка.   читати
На Тернопільщині відкрили кримінальне провадження за фактом знищення русла річки Золота Липа (фото, відео)
Розпочали кримінальне провадження за фактом знищення русла річки поблизу села Бобрівники, що на Тернопільщині.   читати
Голову Білецької громади Дмитра Малика судитимуть через вирубку дерев у парку «Загребелля»
Прокурори Тернопільської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт щодо голови Білецької сільської територіальної громади Дмитра Малика. читати
«Хочуть бути іншими серед усіх однакових»: Дарця Веретюк розповіла про конфлікт щодо Пантеону Героїв у Тернополі (відео)
На Пантеоні Героїв у Тернополі загиблих українських захисників вшановують уніфікованими світлими хрестами. читати
У Кременці під час футбольного матчу капітан команди отримав обширний інфаркт (фото)
Ледь не трагедією завершився футбольний матч у Кременці для ветерана та капітана місцевої команди Андрія Зубка.      читати
prev
next

Синоптики попереджають про наближення потужного циклону з Балкан

Вівторок, 22 січня 2019 13:57
Циклон з Балкан принесе в Україну снігопади та хуртовини. Сильні опади слід очікувати 23 січня.

Про це попереджає на своїй Facebook-сторінці синоптик Наталка Діденко.

Вона розповіла, що циклон наближається з боку півдня, першими його відчують жителі Одеської області.

"22 січня в Україні буде сухо та з морозами. А 23 січня до нас готується стрибнути активний циклон з Балкан – карта. Тому в середу знову – снігопади та хуртовини. Найбільше негода зачепить Вінницьку, Черкаську, Полтавську області, райони Кропивницького та Дніпра. Тут ймовірні сильні опади. На Одещині можливі сильний мокрий сніг та дощ. Хто збирається в дорогу 23 січня – обережно! Волога погода в середу охопить всі області України, опади очікуються практично повсюди", йдеться у дописі.

Згідно з даними Погода УНІАН, у вівторок, 22 січня, в Україні значно похолодає, проте опадів не передбачається.

Найхолодніше буде у східних областях: до -16° вночі до - 8° удень. Жителям південних регіонів синоптики обіцяють невелику хмарність. Температура вночі до -1°, вдень до +2°.

На заході України місцями пройде сніг. Температура вночі до -7°, вдень до -3°.

У північних областях без опадів. Температура вночі до -12, вдень до -5°. В центрі вночі температура знизиться до -11°, вдень - до - 6°.